Toegankelijke Digitale Zorg

  • Locatie:
    Zernike Campus Groningen
  • Datum:
    15 september 2026 om 14:00 t/m 15 september 2026 om 16:30

Hoe zorgen we ervoor dat digitale zorg écht toegankelijk wordt voor zorgprofessionals, patiënten en organisaties? Deze bijeenkomst van de Digitale Academie Noord-Nederland is gericht op leren en ontwikkelen. De Digitale Academie Noord-Nederland deelt inzichten, resultaten en praktische mogelijkheden om samen verder te bouwen aan toegankelijke digitale zorg.

Wat kun je verwachten?

We presenteren de resultaten van recent onderzoek naar digitale zorg, lanceren we zorg.dann.nl en gaan we met elkaar in gesprek over leren, ontwikkelen en samenwerken binnen de Proeftuin Toegankelijke Digitale Zorg. Daarnaast verkennen we welke behoeften er leven binnen zorgorganisaties en hoe we elkaar kunnen versterken in toekomstige pilots en initiatieven.

Voor wie?

Werk je binnen een zorgorganisatie of innovatiepartner aan digitale zorg? Dan nodigen we je van harte uit om mee te denken over de ontwikkeling van digitale vaardigheden, nieuw leeraanbod en toekomstige samenwerkingen binnen de Proeftuin Toegankelijke Digitale Zorg. De bijeenkomst is onder andere interessant voor:

  • Zorgprofessionals
  • Zorgorganisaties
  • Beleidsmakers
  • Innovatiepartners
  • Betrokkenen bij het onderzoek
  • Andere geïnteresseerden in digitale zorg en zorginnovatie

Programma

  • 13.45 uur – Inloop
  • 14.00 uur – Opening en welkom
  • 14.10 uur – Onderzoeksresultaten
  • 14.40 uur – Lancering zorg.dann.nl
  • 14.55 uur – Samenwerken in de proeftuin Toegankelijke Digitale Zorg
  • 15.15 uur – Pauze
  • 15.30 uur – Interactieve sessie en gesprek over behoeften en pilotmogelijkheden
  • 16.15 uur – Afronding
  • 16.30 uur – Informeel napraten

Iets voor jou?

Op de website van Digitale Academie Noord-Nederland vind je meer informatie en de mogelijkheid tot aanmelden.

Ga naar de website van de Digitale Academie Noord-Nederland